• Detail firmy

Mgr. Simona Matějíčková

Základní popis

Léčitelství. Léčení duše i těla. Čištění aury. Pomoc při řešení problémů zdravotních i životních. Čištění domů a bytů od negativních energií.

Adresa

U Lesíka 106/19
503 32 Březhrad

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72881984

Výrobky, činnosti

Léčitelství.

Kontaktní údaje

E-mail: duchovni-svet@seznam.cz
WWW: www.duchovni-svet.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Simona Matějíčková - Majitel

Mobil: +420 737 272 597
E-mail: duchovni-svet@seznam.cz
Další firmy v oboru

LEMOVO s.r.o.

Věnujeme se alternativní medicíně, přírodnímu léčitelství a zdravé výživě, s ohledem na výživové přípravky: čajová směs a kapsle CoD™, vitamíny CoD™ Vital Plus a Cílený stravovací systém. Systém vyvinutý Prof. Dr. Thomasem Dávidem, využívá léčivou sílu rostlin z deštivého pralesa, zaručuje posílení obranyschopnosti organismu, pomáhá v případě rakoviny, influenzy typu A, hepatitidy C aj.

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

Zabýváme se dovozem a distribucí přírodních produktů. Nabízíme produkty pro podporu tělesné, psychické a energetické rovnováhy. V naší nabídce naleznete přírodní detoxikační kúry, magnesium v prášku, zelené potraviny v prášku, medicinální houby, ájurvédské ovocné plody, nepražené kakaové boby, směs semen na klíčení, peruánské byliny a superpotraviny, himalájská sůl, přírodní léčivé emulze apod.

TERRA VIVA s.r.o.

Firma TERRA VIVA s.r.o. se zaměřuje na dovoz a distribuci kvalitní certifikované biokosmetiky značek Logona, Sante, Fitne, aquabio a Palmea. Nabízíme dekorativní kosmetiku, květové esence, přírodní potravinové doplňky, přírodní kosmetiku pro přecitlivělou pleť a aknózní pleť, zásadité výrobky, přírodní zubní gely a zubní krémy, přírodní tuhá mýdla, přírodní purifikanty, přírodní parfémy apod.