• Detail firmy

Mgr. Šárka Plachá

Základní popis

Provoz jazykové agentury. Výuka jazyků, pořádání individuálních a firemních kurzů. Nabídka překladů a tlumočení.

Adresa

Žďárská 759/33
184 00 Praha 8 - D. Chabry

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74993569
Rok založení:  2009

Výrobky, činnosti

Provoz jazykové agentury.

Výuka jazyků, pořádání individuálních a firemních kurzů. Nabídka překladů a tlumočení.

Kontaktní údaje

E-mail: amazonan@amazonan.eu
WWW: www.amazonan.eu

Kontaktní osoba

Mgr. Šárka Plachá - Jednatel

Mobil: 777 885 870

Jiří Plachý

Mobil: +420 776 729 732
Další firmy v oboru

Ing. Josef Konečný - INTERLINGUA SERVIS

Poskytujeme úplný překladatelský a tlumočnický servis. Zaměřujeme se na ověřené překlady, expresní překlady, ekonomické a právní překlady, překlady daní, účetnictví a další. Nabízíme kvalitní překlady do všech jazyků - například z francouzštiny, ruštiny, angličtiny, japonštiny, thajštiny a dalších. Zakládáme si na kvalitě našich překladů a vyhovíme Vašim individuálním požadavkům.

Alena Ryšková - Agentura 2e překlady

Poskytujeme odborné překladatelské služby. Nabízíme odborné překlady textů, překlady se soudním ověřením, tlumočení z cizích jazyků, expresní překlady textu, jazykové korektury textů, soudní tlumočení, doprovodné tlumočení, překlady technické dokumentace, překlady technických textů, překlady farmaceutických a lékařských textů, překlady právních textů, překlady ekonomických textů apod.

Jazyková škola ETC

Jsme jazyková škola v Praze, která vznikla v roce 1990 a nabízí jazykové kurzy všem, kteří chtějí zlepšit svůj cizí jazyk či zdokonalit a oživit své stávající znalosti. Nabízíme individuální a podnikové kurzy. Připravíme Vás pro státní i mezinárodní uznávané zkoušky. Nabízíme Vám i kurzy v zahraničí a tak Vám zajistíme se naučit cizí jazyk přímo v dané zemi. Překlady i soudně ověřené .