• Detail firmy

Mgr. Šárka Lupečková

Základní popis

Výroba reklamy. Tisk čárových kódů, samolepících štítků a etiket. Výroba reklamních cedulí, informačních systémů a grafických prací.

Adresa

Medlov 200
783 91 Medlov

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60997524

Výrobky, činnosti

Tisk etiket

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 219 206
Mobil: +420 604 250 966
E-mail: line.s@seznam.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Šárka Lupečková - Majitel

Další firmy v oboru

APM s.c.

Společnost vyrábí tepelně-přenos pásky vosk, vosk-pryskyřice a pryskyřice. V naší nabídce máme také štítky na souši i na list. Tyto výrobky jsou vyrobeny z odolného vůči chemikáliím, oděru, rozmazávání, sluníčko plastu. Díky spolupráci s Union Company nás Chemicar dává i našim klientům garantuje dobrý produkt.

ALMA - REKLAMA s.r.o.

Specializujeme se na reklamní služby. Zajišťujeme vypracování grafických návrhů, navržení materiálů, přímou výrobu, dopravu a montáž. Vyrábíme světelnou reklamu, 3D loga, nápisy, orientační systémy, reklamní poutače, plakáty, samolepky a mnoho dalšího dle požadavku klienta.

DINASYS

Dodáváme informační a orientační systémy do interiérů a exteriérů, které mohou být vybaveny i hmatovými prvky a Braillovým písmem. Nabízíme orientační plánky, orientační mapy, orientační tabulky, orientační popisné štítky, orientační cedulky, akustický orientační majáček, popisné štítky v Braillově písmu, hmatové orientační systémy, vodící linie a pásy i dveřní cedulky.