• Detail firmy

Mgr. Sabina Štěpánková

Základní popis

Výuka francouzštiny, překlady a tlumočení.

Adresa

Kollárova 223/4
697 01 Kyjov

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01435329

Výrobky, činnosti

Výuka francouzštiny, překlady a tlumočení

Nabízím individuální či skupinové lekce francouzštiny pro začátečníky i pokročilé v zařízené učebně v centru Kyjova, tlumočení a překlady. Obory překladů a tlumočení jsou na dohodě se zadavatelem.

Kontaktní údaje

E-mail: stepankova.s@gmail.com

Kontaktní osoba

Mgr. Sabina Štěpánková - Majitel

Mobil: +420 776 109 448
E-mail: stepankova.s@gmail.com
Další firmy v oboru

HORSENSE CZ , s.r.o.

Pořádáme kurzy leadershipu s koňmi. Na těchto kurzech řešíme různé úkoly s koněm a následně pracujeme s prožitky prostřednictvím společného sdílení a diskuzí. Naše kurzy jsou vhodné pro kohokoliv, jsou odborně vedeny a na bezpečí při práci s koněm klademe vždy velký důraz. Dopřejte si silný zážitek a objevte nepoznané!

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.

SYNERGY MANAGEMENT, s.r.o.

Česká vzdělávací a konzultační společnost, která se zaměřuje na rozvoj osobního potenciálu pracovníků malých, středních i velkých výrobních a obchodních společností. Dodáváme kurzy a semináře pro skupiny pracovníků, poskytujeme i odborné psychologické individuální poradenství. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, založenou na vzájemné důvěře.