• Detail firmy

Mgr. Renata Čerňanská

Základní popis

Psychologické poradenství a poradenství osobnostního růstu, psychoterapie.Individuální,párová a rodinná terapie.Podpora při zvládání náročných životních situací a emočních stavů.Skupinová terapie pro ženy i muže.

Adresa

Pakoměřická 1017/6
182 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68051379

Výrobky, činnosti

Psychologické poradenství

poradenství osobnostního růstu, psychoterapie.Individuální,párová a rodinná terapie.Podpora při zvládání náročných životních situací a emočních stavů.

Kontaktní osoba

Mgr. Renata Čerňanská

Telefon: +420 737 417 634
E-mail: cernanska@prahapsychoterapie.cz
Další firmy v oboru

Jiří Blín - JBservis

Poskytujeme poradenství v oblasti výběru nářadí, nástrojů a strojů pro kovozpracující a dřevozpracující firmy. Provádíme ostření nástrojů včetně povlakování.

B.I.D. services s.r.o.

Zaměřujeme se na pořádání odborných konferencí a seminářů. Specializujeme se na obory jako je energetika, infrastruktura, finance, veřejný sektor a legislativa. Poskytujeme právní, účetní, daňový servis a administrativní služby.

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.