• Detail firmy

Mgr. Radim Košař

Základní popis

Široká nabídka dětského zboží, hračky Fisher Price, hračky pro miminka, dětské zboží, panenky, stavebnice.

Adresa

Kozlovice 808
739 47 Kozlovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87544989
DIČ:  CZ8408075544

Výrobky, činnosti

Hračky

Široká nabídka dětského zboží, hračky Fisher Price, hračky pro miminka, dětské zboží, panenky, stavebnice. Nabízíme školní aktovky a batohy, nebo samemolepky na auto se jménem dítěte.

Kontaktní údaje

E-mail: radim.kosar@gmail.com
WWW: www.kouzlohracek.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Radim Košař - Majitel

Mobil: +420 777 094 281
E-mail: radim.kosar@gmail.com
Další firmy v oboru

Hrabárna Lega - Martin Neckář

Prodáváme použité a nové stavebnice Lego. Najdete u nás figurky, náhradní díly, příslušenství pro stavbu hradů, helikoptér a bagrů. Náhradní díly Lega nejen prodáváme, ale i vykupujeme a půjčujeme. Pokud svou Lego stavebnici nepotřebujete, my ji od Vás vykoupíme a uděláme radost někomu jinému.

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.