• Detail firmy

Mgr. Radim Konvička

Základní popis

Pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti. Zpracování dat, služby databank a správa sítí.

Adresa

Dělnická 306/47
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73296970

Výrobky, činnosti

Vzdělávání a školení

Pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti. Zpracování dat, služby databank a správa sítí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 722 555
E-mail: rk.info@centrum.cz

Kontaktní osoba

Radim Konvička - Jednatel

Mobil: +420 777 765 073
E-mail: rk.info@centrum.cz
WWW: www.infokurzy.wz.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZAPE SERVIS, s.r.o.

Nabízíme kompletní prodej techniky pro práce ve výškách. Zajišťujeme i servis techniky pro práci ve výškách. Poskytujeme školení uživatelů a roční periodické prohlídky.

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.

Barbara Kolebacz ÚČTO BARBARA

Věnujeme se vedení účetnictví pro FO i PO. Poskytujeme komplexní daňové služby a poradenství. Pro firmy a organizace zabezpečujeme daňový i mzdový servis. Rovněž provádíme kontroly a rekonstrukce účetnictví. Vedeme kurzy a školení účetnictví a také akreditovaný rekvalifikační kurz účetnictví.