• Detail firmy

Mgr. Radek Josefus

Základní popis

Internetový prodej přírodních produktů pro zdraví a krásu - fitness káva na hubnutí, česká chlorella a colostrum a přírodní kosmetika z Tibetu tianDe.

Adresa

Cvrčovice 41
768 02 Zdounky

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88532429

Výrobky, činnosti

Fitness coffee

Směs luxusní italské kávy a 16 léčivých bylin obsahuje o 300% více antioxidantů než zelený čaj, zrychluje metabolismus, podporuje redukci hmotnosti, dodává energii, očišťuje organismus, při dávkování 2-3 šálků denně spálíte 200 kalorií.

Kontaktní údaje

E-mail: prirodoukekrase@email.cz
WWW: www.prirodoukekrase.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Radek Josefus - Majitel

Mobil: +420 777 614 911
E-mail: prirodoukekrase@email.cz
Další firmy v oboru

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.

REHA - ARNIKA s.r.o.

Specializujeme se na prodej přístroje ACUM, který je určený pro měření energetického stavu organismu, měření meridiánových drah a určení rovnováhy organismu. Tento přístroj ACUM dodáváme včetně příslušenství. Nabízíme kurzy meridiánových masáží pro nacvičení masáží, seznámení s energetikou a rovnováhou těla a základy čínské medicíny.

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA

Jsme výhradní dovozci do ČR lékařských zdravotních přístrojů SALIN – Domácí solná jeskyně, nepostradatelných pro léčbu: dýchacích cest, alergií, astma, bronchitidy, zánětů dutin, hrtanu aj. Povzbuzují imunitní systém. Dále světoznámé značky HOFIGAL, která je na trhu již od r. 1990 - doplňky stravy s netradičním spojením bylin, bio čaje, bylinné čaje, gemoderiváty, tinktury, esenciální oleje atd.