• Detail firmy

Mgr. Radek Flegl

Základní popis

Provoz vzdělávací agentury. Nabídka seminářů v oblasti komunikačních, obchodních a manažerských dovedností. Pořádání kurzů počítačové gramotnosti.

Adresa

Havlíčkova 61
507 71 Rohoznice

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68496257
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provoz vzdělávací agentury.

Nabídka seminářů v oblasti komunikačních, obchodních a manažerských dovedností. Pořádání kurzů počítačové gramotnosti.

Kontaktní údaje

Mobil: 731 515 884
E-mail: radek.flegl@miletin.cz
WWW: www.radekflegl.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Radek Mgr. Flegl - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Josef Svoboda

Provádím veškeré revize a inspekce vyhrazených i nevyhrazených jeřábů a zdvihacích zařízení. Provádím Velké inspekce a Zvláštní posouzení technického stavu zařízení včetně Běžných prohlídek ocelových konstrukcí. Pořádám základní a periodické školení jeřábníků, vazačů břemen a obsluh pojízdných zdvihacích plošin.

KSQ, spol. s r.o.

Kalibrační laboratoř firmy KSQ spol. s r.o. je akreditovaná podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005. Rozsah akreditace je uvedený v osvědčení o akreditaci č. 185/2015, vydaném ČIA o.p.s. Seznam měřidel, je možné vyhledat podle druhů v příloze osvědčení č. 185/2015 nebo v seznamu měřidel. Společnost byla vyhodnocena z hlediska ekonomické kondice. Za rok 2014 získala hodnocení A.

Bridges, s.r.o.

Zaměřujeme se na výuku angličtiny a ostatních světových jazyků především formou individuálních a firemních kurzů. Zajišťujeme kurzy jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny. Nabízíme individuální přístup a připravíme Vám kurz šitý na míru, tak aby co nejlépe vyhovoval Vašim požadavkům a vedl co nejrychleji k cíli kterého chcete dosáhnout. Nabízíme překlady a tlumočení.