• Detail firmy

Mgr. Petra Dvorská

Základní popis

Pořádáme individuální kurzy angličtiny a francouzštiny pro žáky, studenty SŠ a VŠ a veřejnost. Nabízíme kurzy klasické, gramaticko-konverzační, doučovací a přípravné - k maturitě, mezinárodní jazykové zkoušce. Vyučujeme prezenčně i přes Skype.

Adresa

Příkrá 3567
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88324087
DIČ:  CZ8261204127
Rok založení:  2012
Počet zaměstnanců:  1
  • Služby

Výrobky, činnosti

Jazykové kurzy angličtiny

Soukromé kurzy angličtiny pro veřejnost na všech úrovních pokročilosti - prezenční, na Skype - přípravné, gramaticko-konverzační, doučovací, klasické.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 222 438
Mobil: +420 774 023 338
E-mail: mgr.petra.dvorska@seznam.cz
WWW: www.krajzlinsky.info/jazyky-dvorska
Skype: jazyky.petra.dvorska

Kontaktní osoba

Mgr. Petra Dvorská - Majitel

Mobil: +420 774 023 338
E-mail: mgr.petra.dvorska@seznam.cz
Další firmy v oboru

Mgr. Šárka Valverde

Poskytuji služby v oblasti výuky, překladů a tlumočení španělštiny. Nabízím překlady odborných i uměleckých textů, titulkování filmů apod. Pracovala jsem pro Hrad, Senát a Poslaneckou sněmovnu, různá ministerstva, Českou televizi, Filmový festival, pro řadu velvyslanectví španělsky mluvících zemí, ale i pro různé firmy a soukromé osoby. Účastním se rovněž mnoha festivalů a sympózií.

Jana Zamorová

Specializuji se na překlady, tlumočení a vyučování španělštiny. Zajišťuji překlady textů a dokumentů napříč všemi obory lidské činnosti. Doplňkově překládám i z a do portugalštiny. V rámci výuky španělštiny nabízím individuální hodiny pro začátečníky i pokročilé, doučuji středoškolské a vysokoškolské studenty. Učím rovněž češtinu španělsky a portugalsky hovořící cizince a studeny ZŠ a SŠ.

Ludmila Krátká - překlady

Zajišťuji překlady z/do angličtiny, ruštiny, němčiny, italštiny, polštiny a dalších jazyků. Technické překlady, návody, smlouvy. Neváhejte a pište!