• Detail firmy

Mgr. Petr Soják, Ph.D.

Základní popis

Poskytování manažerských kurzů, tréninků, seminářů a poradenství v oblasti outdoorových aktivit. Rozvoj profesní, sociální a osobnostní kompetence.

Adresa

Filipova 821/6
635 00 Brno - Bystrc

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62214314

Výrobky, činnosti

Rozvoj profesní, sociální a osobnostní kompetence

Poskytování manažerských kurzů, tréninků, seminářů a poradenství v oblasti outdoorových aktivit. Rozvoj profesní, sociální a osobnostní kompetence.

Kontaktní údaje

E-mail: info@apro2outdoor.cz

Kontaktní osoba

Petr Mgr.Soják - Jednatel

Mobil: 775 173 562
E-mail: info@apro2outdoor.cz
WWW: www.apro2outdoor.cz
Další firmy v oboru

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.

FUN EXPRESS s.r.o.

Kompletní příprava a organizace firemních prezentací, setkání, školení, zasedání a konferencí, kongresů, sportovních dnů, vánočních večírků atd. Zajistíme rovněž stravování, ubytování, hostesky, bezpečnostní služby, ale i grafické služby, tisk pozvánek, fotodokumentaci či upomínkové předměty. Možnost dodání audiovizuální výbavy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.