• Detail firmy

Mgr. Petr Nešpor

Základní popis

Poradenství-Poskytnu vám odborné osobní poradenství, terapie a konzultace v oblastech osobního rozvoje.Školení.

Adresa

Malinovského náměstí 4
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88276244
  • Služby

Výrobky, činnosti

Terapie

v situacích osobních těžkostí, v období osobního rozhodování, v oblasti narušeného sebe-vědomí, v těžkostech krize středního věku, v složitostech rodinné komunikace, v průřezových otázkách mezi psychologií a vírou.

Kontaktní údaje

WWW: petrnespor.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Petr Nešpor - Majitel

Mobil: +420 736 529 271
E-mail: 711petr@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HORSENSE CZ , s.r.o.

Pořádáme kurzy leadershipu s koňmi. Na těchto kurzech řešíme různé úkoly s koněm a následně pracujeme s prožitky prostřednictvím společného sdílení a diskuzí. Naše kurzy jsou vhodné pro kohokoliv, jsou odborně vedeny a na bezpečí při práci s koněm klademe vždy velký důraz. Dopřejte si silný zážitek a objevte nepoznané!

SYNERGY MANAGEMENT, s.r.o.

Česká vzdělávací a konzultační společnost, která se zaměřuje na rozvoj osobního potenciálu pracovníků malých, středních i velkých výrobních a obchodních společností. Dodáváme kurzy a semináře pro skupiny pracovníků, poskytujeme i odborné psychologické individuální poradenství. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, založenou na vzájemné důvěře.

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.