• Detail firmy

Mgr. Pavla ROŽNÍČKOVÁ

Základní popis

Provádíme kompletní textové služby: jazykové korektury, redakční práce, transkripce - přepisy textů, copywriting - psaní textů na zakázku, tvorba názvů a sloganů, PR, ghostwriting - psaní odborných textů. Individuální přístup pro firmy i jednotlivce.

Adresa

Na hroudě 1034/61
100 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74205595
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádíme kompletní textové služby:

jazykové korektury,redakční práce,transkripce-přepisy textů,copywriting-psaní textů,tvorba názvů a sloganů,PR,ghostwriting-psaní odborných textů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 512 112
E-mail: redpen@redpen.cz
WWW: www.korektury-textu.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Pavla Rožníčková - Majitel

Další firmy v oboru

PhDr. ILONA ŠPRCOVÁ

Poskytuji komerční i soudní překladatelské a tlumočnické služby, specializuji se na angličtinu a ruštinu. Překlady a tlumočení AJ a RJ zajišťuji včetně soudního ověření. Překládám a tlumočím rovněž mezi oběma cizími jazyky napřímo.

London Institute Praha, s.r.o.

Věnujeme se výuce cizích jazyků. Nabízíme výuku angličtiny pro firmy, jazykové pobyty v zahraničí, mezinárodní jazykové zkoušky, pomaturitní angličtinu, intenzivní jazykové kurzy apod. Zajišťujeme překlady do cizích jazyků - odborné jazykové překlady, expresní jazykové překlady a vícejazyčné překlady do cizích jazyků.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.