• Detail firmy

Mgr. Pavla Kosíková, advokátka

Základní popis

Advokátní kancelář Mgr. Pavly Kosíkové nabízí komplexní právní služby pro firmy i pro občany za rozumné ceny.

Adresa

Na Pankráci 1618/30
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73734080

Výrobky, činnosti

Advokátní kancelář

Advokátní kancelář Mgr. Pavly Kosíkové nabízí komplexní právní služby za rozumné ceny. Právní služby poskytujeme na území celé České republiky, po dohodě také v sídlech našich klientů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@tvujobhajce.cz
WWW: www.tvujobhajce.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Pavla Kosíková - Majitel

Mobil: +420 607 139 004
Další firmy v oboru

Petr Engl

Nabízím půjčku na ruku od 5 000 tisíc do 200 000 tisíc pro zaměstnané, OSVČ, důchodce a zaměstnané v Německu nebo Rakousku.

Ing. Pavel Kolářík

Zabýváme se prodejem a koupí firem. Nabízíme k tomu dvacetileté zkušenostmi v oblasti financování firem, financování průmyslových investic, restrukturalizace a revitalizace společností, a to jak v Čechách tak v Německu, Itálii a v Rusku. Oceníme Vaši firmu a navrhneme scénář postupu při hledání kupce/prodejce firmy. Povedeme vyjednávání a zajistíme jeho maximální efektivnost.

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.