• Detail firmy

Mgr. Pavel Smrž

Základní popis

Společnost poskytuje vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, evidence majetku a skladu. Zastupování na úřadech a institucích. Poskytování poradenství.

Adresa

Švabinského 2347/10
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64488772
Rok založení:  1996
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, evidence majetku a skladu. Zastupování na úřadech a institucích. Poskytování poradenství.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 582 347 272
Mobil: +420 773 072 942
E-mail: smrz.smrz@seznam.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Pavel Smrž - Majitel

Další firmy v oboru

AUDIT - EFEKT s.r.o.

Již od roku 1998 se naše společnost věnuje poskytování služeb v oblasti účetnictví. Vedeme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, mzdovou a personální agendu, zastupujeme klienty na příslušných úřadech a institucích, zajišťujeme revize a rekonstrukce účetnictví, zpracováváme statistické výkazy apod. Součástí našich služeb je účetní, daňové a ekonomické poradenství.

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

Wanmos s.r.o.

Komplexní servis v oblasti účetnictví. Nabízíme: vedení účetnictví, daňovou evidenci, personální a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, rekonstrukci účetnictví, zpracování žádostí o dotace a granty a další služby, které s touto činností souvisí. Rovněž zastupujeme klienty na Finančních úřadech, Zdravotních pojišťovnách či Správě sociálního zabezpečení. Jsme pojištění na částku 500 000 Kč.