• Detail firmy

Mgr. Pavel Rataj

Základní popis

Manželská a psychologická poradna Praha. Psycholog Rataj v Praze. Profesionální služby psychologického poradenství, individuální či párové psychoterapie. Semináře o partnerských vztazích. Jak zvládnout rozchod, manželskou krizi, nevěru partnera.

Adresa

Jílovská 409/6
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76509494

Výrobky, činnosti

Psychologického poradenství

Manželská a psychologická poradna Praha.

Kontaktní údaje

E-mail: ravelus@seznam.cz
WWW: www.psycholog-praha-rataj.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Pavel Rataj, Mgr.

Mobil: +420 777 041 478
E-mail: ravelus@seznam.cz
Další firmy v oboru

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Nabízíme komplexní služby hygienické a klinické laboratoře se sídlem v Ostravě. Provádíme analýzy vody, zeminy, kalů, ovzduší, potravin, medicinálních plynů, kosmetických výrobků, zdravotnických prostředků, sterilizátorů apod. V našich klinických laboratořích zajišťujeme diagnostiku bakteriálních, virových, parazitárních nákaz, mikrobiální vakcíny i diagnostiku tuberkulózy.