• Detail firmy

Mgr. Ondřej Perlík

Základní popis

Nabízíme konzultace v oblasti životního prostředí a nakládání s nebezpečnými chemickými látkami i směsmi. Zpracování environmentální dokumentace.

Adresa

Sněženková 2579/9
106 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74426583

Výrobky, činnosti

Průmyslová ekologie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 737 744 249
E-mail: ondrej.perlik@envipon.cz
WWW: www.envipon.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Ondřej Perlík - Majitel

Další firmy v oboru

Aston - služby v ekologii s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti ekologie. Provádíme likvidace nebezpečných odpadů, azbestu i recyklaci druhotných surovin. Zajišťujeme čištění kanalizace, revize jímek a nádrží, sanace a rekultivace starých zátěží.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

Micron Praha, s.r.o.

Služby v oblasti ekologie, ochrany životního prostředí a odpadového hospodářství se zaměřením zejména na průmysl. Zajišťujeme recyklaci a likvidaci nebezpečných odpadů, zneškodňování biologických odpadů, provádíme revize a čištění odpadních nádrží, vložkování nádrží, opravujeme a rekonstruujeme zařízení olejového hospodářství atd. K provádění těchto činností vlastníme všechna potřebná osvědčení.