• Detail firmy

Mgr. Olga Oprchalová

Základní popis

Společnost poskytuje finanční poradenství a služby: solidní půjčky, účelové i neúčelové úvěry, bankovní a nebankovní hypotéky, řešení a vyplacení exekucí na jakékoliv částky, finanční a právní poradenství zdarma. Dále tlumočení, překladatelství.

Adresa

Záhumení 538
742 85 Vřesina

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73268917
Rok založení:  2005
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby - překlady a tlumočení - ĆJ, AJ, NJ, SJ, PJ

- technických a právních textů, obchodní korespondencí, manuály a návody, technickou dokumentaci, prospekty, posudky, z ČJ do holanštiny, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 062 400
Mobil: +420 777 604 074
WWW: www.prekladyatlumoceni.cz
WWW: www.dluhyapohledavky.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Olga Oprchalová - Majitel

Další firmy v oboru

Barbara Kolebacz ÚČTO BARBARA

Věnujeme se vedení účetnictví pro FO i PO. Poskytujeme komplexní daňové služby a poradenství. Pro firmy a organizace zabezpečujeme daňový i mzdový servis. Rovněž provádíme kontroly a rekonstrukce účetnictví. Vedeme kurzy a školení účetnictví a také akreditovaný rekvalifikační kurz účetnictví.

Ing. Petr Holub

Provádíme revize zdvihacích zařízení a prohlídky ocelových konstrukcí. Zajišťujeme školení obsluhy zdvihacích zařízení, zpracování analýz rizik, zvláštní posouzení zdvihacích zařízení. Poskytujeme poradenství v oblasti strojírenství, hutnictví, energetiky, stavebnictví či architektury.

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.