• Detail firmy

Mgr. Olga Oprchalová

Základní popis

Společnost poskytuje finanční poradenství a služby: solidní půjčky, účelové i neúčelové úvěry, bankovní a nebankovní hypotéky, řešení a vyplacení exekucí na jakékoliv částky, finanční a právní poradenství zdarma. Dále tlumočení, překladatelství.

Adresa

Záhumení 538
742 85 Vřesina

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73268917
Rok založení:  2005
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby - překlady a tlumočení - ĆJ, AJ, NJ, SJ, PJ

- technických a právních textů, obchodní korespondencí, manuály a návody, technickou dokumentaci, prospekty, posudky, z ČJ do holanštiny, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 604 074
Mobil: +420 777 062 400
WWW: www.dluhyapohledavky.cz
WWW: www.prekladyatlumoceni.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Olga Oprchalová - Majitel

Další firmy v oboru

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.

Barbara Kolebacz ÚČTO BARBARA

Věnujeme se vedení účetnictví pro FO i PO. Poskytujeme komplexní daňové služby a poradenství. Pro firmy a organizace zabezpečujeme daňový i mzdový servis. Rovněž provádíme kontroly a rekonstrukce účetnictví. Vedeme kurzy a školení účetnictví a také akreditovaný rekvalifikační kurz účetnictví.

Štěpán Juřička

Nabízíme poradenství a školení v oblasti BOZP a PO. Zajišťujeme zpracování dokumentace BOZP, pracovních rizik, šetření pracovních úrazů, kontroly BOZP a PO, revize hydrantů a hasicích přístrojů, posouzení požárního nebezpečí, zpracování bezpečnostních pokynů, vypracování směrnic pro lékařské prohlídky a mnoho dalšího.