• Detail firmy

Mgr. Miloslav Jančík, advokát

Základní popis

Nabízíme služby advokátní kanceláře. Specializujeme se na občanské právo, obchodní právo, trestní právo, rodinné právo a správní právo.

Adresa

Růžová 307
763 02 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72013842
DIČ:  CZ8109264119

Výrobky, činnosti

Právní služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 102 173
E-mail: office@advokati-zlin.cz
WWW: www.advokati-zlin.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Miloslav Jančík - Majitel

Další firmy v oboru

HAYEK, spol. s r.o., holding

Auditorská společnost provádí audit, daňové a účetní poradenství, zastupování na úřadech, přeměny společností, fúze, rozdělení, převzetí jmění společníkem a další služby.

Ing. Kateřina Podhrázská - Účetnictví

Nabízíme kompletní účetní servis pro OSVČ, podnikatele i neziskové organizace v Jihočeském kraji a na Vysočině. Specializujeme se především na externí účetnictví, díky kterému svým klientům výrazně šetříme čas a náklady spojené s vedením účetnictví. Kromě účetních služeb zajišťujeme rovněž finanční analýzy, vypracování účetních vnitropodnikových směrnic nebo zastupování při jednání s úřady apod.

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.