• Detail firmy

Mgr. Milan Krčmář

Základní popis

Tvorba a správa webových stránek. Nabídka grafických návrhů. Cílovou skupinou jsou menší podniky, živnostníci či jednotlivci, kteří potřebují zviditelnit své aktivity pomocí kvalitní internetové prezentace.

Adresa

Družstevní 1090/9
674 01 Borovina

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88774252

Výrobky, činnosti

Webdesign

Kontaktní údaje

E-mail: info@chciweb.biz
WWW: www.chciweb.biz

Kontaktní osoba

Mgr. Milan Krčmář - Majitel

Mobil: +420 774 036 028
E-mail: krcmar@chciweb.biz
Další firmy v oboru

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

Mgr. Pavel Urbánek

Specializujeme se na vývoj internetových aplikací, tvorbu a správu e-shopů a www stránek. Dodáváme informační systém Helios. Dodáváme HW - kompletní vybavení pro firmy i domácnosti.