• Detail firmy

Mgr.MgA. Ivana Šimánková

Základní popis

Oudoorové pobyty,pořádání kurzy mediální komunikace,pořádání sportovní kurzy (horolezecké, vodácké), pořádání společenské akce,provádí moderování.

Adresa

Kněžská 72/21
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65043022
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kulturní agentury, umělecká činnost

pořádání společenské akce, provádí moderování

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 133 334
E-mail: simankova@arsinre.com
WWW: www.arsinre.com

Kontaktní osoba

Mgr. MgA. Ivana Šimánková - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KSQ, spol. s r.o.

Kalibrační laboratoř firmy KSQ spol. s r.o. je akreditovaná podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005. Rozsah akreditace je uvedený v osvědčení o akreditaci č. 185/2015, vydaném ČIA o.p.s. Seznam měřidel, je možné vyhledat podle druhů v příloze osvědčení č. 185/2015 nebo v seznamu měřidel. Společnost byla vyhodnocena z hlediska ekonomické kondice. Za rok 2014 získala hodnocení A.

JAHLA - poradenství, s.r.o.

Zajistíme lektorské, poradenské a konzultační činnosti systémů řízení. Připravíme k certifikaci nebo akreditaci. Zajistíme komplexní služby BOZP a PO.

KONFORT CZ s.r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních kosmetických bioproduktů Pure Fiji, které jsou vyrobeny z extra panenského kokosového oleje, kokosového mléka a výtažků z exotických oříšků. Kosmetika Pure Fiji absorbuje, hydratuje a vyživuje pokožku do hloubky a dodá Vaši pleti mladistvý a přirozeně krásný vzhled. Nabízíme rovněž školení wellness rituálů a rekvalifikační kurzy v oblasti masáží a kosmetiky.