• Detail firmy

Mgr. Martina Telerovská - psycholog, psychoterapeut, soudní znalec

Základní popis

Ordinace klinické psychologie se zaměřením na úzkosti, deprese, psychosomatické potíže, poruchy osobnosti a partnerské vztahy. Nabídka: psychoterapie individuální a skupinová, terapie dětí,krizová intervence, psychodiagnostika a soudní znalectví.

Adresa

V Závětří 1478/6
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75906287
DIČ:  CZ7152225091
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Psychoterapie a poradenství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 952 398
E-mail: telerovska@gmail.com
WWW: www.telerovska.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Martina Telerovská - Majitel

Další firmy v oboru

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Nabízíme komplexní služby hygienické a klinické laboratoře se sídlem v Ostravě. Provádíme analýzy vody, zeminy, kalů, ovzduší, potravin, medicinálních plynů, kosmetických výrobků, zdravotnických prostředků, sterilizátorů apod. V našich klinických laboratořích zajišťujeme diagnostiku bakteriálních, virových, parazitárních nákaz, mikrobiální vakcíny i diagnostiku tuberkulózy.