• Detail firmy

Mgr.Martina Frintová

Základní popis

Nabízíme psychoterapeutické nebo poradenské konzultace při řešení osobních, citových, partnerských, rodinných, pracovních či jiných problémů a také na seberozvoj osobnosti. Mezi naše služby patří také terapie se zvířetem.

Adresa

Přípotoční 1266/1
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88613216

Kontaktní údaje

E-mail: seberozvijeni@seznam.cz
WWW: www.seberozvijeni.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Martina Frintová - Majitel

Mobil: 728 515 894
E-mail: seberozvijeni@seznam.cz
Další firmy v oboru

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.

MOLEX spol. s r.o.

Zabýváme se kompletním zpracováním účetnictví a daňové evidence. Nabízíme správu nemovitostí s nebytovými prostory. Provádíme likvidaci, ale i zakládání společností včetně poskytnutí právního servisu.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.