• Detail firmy

Mgr. Martin Šťastný

Základní popis

Zpracování botanických průzkumů, biologických projektů, návrhy managementových opatření a zásahů, plány péče o ZCHÚ, didaktika biologie a chemie

Adresa

Antala Staška 187
512 51 Lomnice nad Popelkou

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87050170
DIČ:  8204220035

Výrobky, činnosti

Zpracování botanických průzkumů

Zpracování botanických průzkumů, biologických projektů, návrhy managementových opatření a zásahů, plány péče o ZCHÚ, didaktika biologie a chemie

Kontaktní údaje

E-mail: pancernicek@seznam.cz
WWW: pancernicek.sweb.cz/

Kontaktní osoba

Mgr. Martin Šťastný - Majitel

Telefon: 731 738 620
E-mail: pancernicek@seznam.cz
Další firmy v oboru

O - CONSULT s.r.o.

Zabýváme se poskytováním služeb v oblasti účetnictví, auditů a poradenské činnosti spojené s daněmi. Daňové poradenství realizujeme ke všem druhům daní, všem subjektům, jak už podnikatelským, tak i nepodnikatelským. Více informací o službách naleznete na našich webových stránkách.

LAMB CONSULTING LIBEREC

Poradenství v oborech gastronomie-stravování, hotelnictví-ubytování, potravinářská výroba, cestovní ruch, domovy pro seniory. Vypracováváme provozní předpisy hygienické-HACCP, požární, bezpečnosti práce, provozní řády-ubytovací, vodního zdroje, bazénu, sauny, provozní a ekonomické rozbory, studie, audity, provozní a gastronomické koncepce. Vše se znalostí provozu a potřeb investora, provozovatele.

MONTY Urban s.r.o.

Navrhujeme, zhotovujeme a dodáváme regálové systémy do výrobních hal, skladů, archivů, kanceláří, dílen, obchodů apod. V našem sortimentu naleznete paletové, policové, konzolové, pojezdové a průjezdové regály, mezipatra a plošiny. V oblasti regálových systémů poskytujeme komplexní poradenství a revizní činnost. Rovněž se zabýváme výrobou jednoduchých železných konstrukcí.