• Detail firmy

Mgr. Martin Slavík

Základní popis

Nabízíme tvorbu bezpečnostních listů a pravidel pro nakládání s nebezpečnými látkami a přípravky. Nabízíme školení zaměstnanců.

Adresa

Loudátova 246
463 31 Chrastava

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61557382

Výrobky, činnosti

Ekologické poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 353 579
Mobil: +420 723 714 425
WWW: www.martin.slavik.sweb.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Martin Slavík - Majitel

E-mail: martin.slavik@seznam.cz
Další firmy v oboru

LAMB CONSULTING LIBEREC

Poradenství v oborech gastronomie-stravování, hotelnictví-ubytování, potravinářská výroba, cestovní ruch, domovy pro seniory. Vypracováváme provozní předpisy hygienické-HACCP, požární, bezpečnosti práce, provozní řády-ubytovací, vodního zdroje, bazénu, sauny, provozní a ekonomické rozbory, studie, audity, provozní a gastronomické koncepce. Vše se znalostí provozu a potřeb investora, provozovatele.

MONTY Urban s.r.o.

Navrhujeme, zhotovujeme a dodáváme regálové systémy do výrobních hal, skladů, archivů, kanceláří, dílen, obchodů apod. V našem sortimentu naleznete paletové, policové, konzolové, pojezdové a průjezdové regály, mezipatra a plošiny. V oblasti regálových systémů poskytujeme komplexní poradenství a revizní činnost. Rovněž se zabýváme výrobou jednoduchých železných konstrukcí.

VETRA - JIŘÍ TETOUR

Nabízíme prodej a instalaci elektrického podlahového vytápění a ochranných systémů před ledem a sněhem zn. DEVI a RAYCHEM, tepelných čerpadel DANFOSS. Dodáváme elektrické podlahové vytápění, topné rohože, vyhřívání okapů a ochranu venkovních ploch před sněhem a náledím, vytápění potrubí.