• Detail firmy

Mgr. Martin Bayer

Základní popis

Psychologické a psychoterapeutické služby Praha 2. Nabízím jednorázové konzultace, blok cílených sezení a dlouhodobou psychoterapii. Ověřený přístup.

Adresa

Maňákova 752/18
198 00 Praha 9 - Černý Most

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02930773
Rok založení:  2014
Počet zaměstnanců:  1
  • Služby

Výrobky, činnosti

Psychologické služby a psychodiagnostika

Nabídka poradenských a psychoterapeutických sezení v předem domluveném rozsahu, se zaměřením na konkrétní problém.

Kontaktní údaje

E-mail: bayer.martin@live.com
WWW: www.martinbayer.cz/

Kontaktní osoba

Mgr. Martin Bayer - Majitel

Mobil: +420 778 851 780
E-mail: bayer.martin@live.com
Další firmy v oboru

KOREJZOVÁ & SPOL., v.o.s.

Poskytujeme komplexní právní a poradenský servis v oblasti ochrany nehmotného majetku. Nabízíme profesionální zastupování v řízení o přihlášce vynálezu, užitných vzorů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Rovněž Vás zastoupíme v oblasti sporné agendy, autorskoprávních sporech, doménových sporech a také v jednání proti nekalé soutěži. Zpracujeme licenční smlouvy, franchisingové smlouvy apod.

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.

Autoškola Telos s.r.o.

Naše autoškola zajišťuje výuku a výcvik pro řidičská oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D, D+E a T. Všichni naši zaměstnanci i externí spolupracovníci jsou odborně a profesně způsobilí, většina učitelů naší autoškoly má navíc vzdělání v pedagogice či andragogice. V rámci služeb autoškoly nabízíme rovněž školení řidičů, psychologická vyšetření nebo zastupování před správními orgány.