• Detail firmy

Mgr.Mariia Kagusheva

Základní popis

Jazyková škola s výukou angličtiny, ruštiny, němčiny, italštiny, španělštiny, češtiny pro cizince a další. Zajišťujeme jazykové kurzy v naší škole nebo u vás ve firmě. Individuální a firemní výuka. Služby pro podniky včetně jazykového managementu.

Adresa

Nerudova 1404/5
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26398621

Výrobky, činnosti

zprostředkování obchodu s Ruskem

Kontaktní osoba

Mgr. Mariia Kagusheva - Majitel

Mobil: +420 776 116 702
E-mail: interkontakts@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Šťastný a Šleis STAVITELSTVÍ A EKONOMIKA, s.r.o.

Zabýváme se stavební a obchodní činností. Zajistíme výběr a analýzu staveniště, specifikaci potřebných podkladů, návrh stavby, dokumentace k územnímu řízení, stavební povolení, výběrové řízení na dodavatele stavby, vyhodnocení nabídek, vypracování smluv, technický dozor investora, kolaudační řízení i spolupráci při konečném vyúčtování stavby. Poskytujeme rovněž služby realitní kanceláře.

I.B.Z. - velkoobchod pneu s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem pneumatik, alu kol a příslušenství. Vybírat můžete také v našem internetovém obchodě. Provozujeme pneuservis pro nákladní i osobní vozy.

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.