• Detail firmy

Mgr. Marian Franc

Základní popis

Kvalitní a profesionální právnické služby - Advokát Mgr. Marian Franc poskytuje právní služby ve všech běžných oblastech práva.

Adresa

Škroupova 796/10
301 00 Plzeň 3 - Vnitřní Město

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66256313
DIČ:  CZ7302162098

Výrobky, činnosti

Právní služby

Kontaktní údaje

Fax: +420 377 320 785
E-mail: mfranc@akfranc.cz
WWW: www.akfranc.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Marian Franc - Majitel

Mobil: +420 737 712 328
E-mail: mfranc@akfranc.cz
Další firmy v oboru

Josef Augusta

Poskytujeme komplexní účetní a daňové služby. Zajišťujeme externí vedení účetnictví, vedení mzdové agendy, personální poradenství, externí účetní a daňové poradenství. Rovněž také provádíme poradenství pro začínající firmy a živnostníky včetně poradenství při zakládání živnosti.

OK PLZEŇ - Ing. Miroslav Suchý

Poskytování poradenství a zprostředkovatelských služeb v oblasti ekonomiky a obchodu. Specializace na poradenství v podnikání se zahraničními subjekty. Propojení technicko, obchodně ekonomických problémů v mezinárodním prostředí.

PLANSTAV a.s.

Zabýváme se projektováním bytové výstavby, nástaveb, vestaveb a novostaveb bytových domů, rekonstrukcí objektů, rodinných domů, ubytoven, zdravotních středisek, školských zařízení i výrobních hal, zateplení panelových domů. Zajistíme podklady pro program "Zelená úsporám". Součástí poskytovaných služeb je i poradenství. Nabízíme komunikaci se státní správou, podání žádostí na stavební úřad apod.