• Detail firmy

Mgr. Marek Bukovský, advokát

Základní popis

Poskytování právních služeb. Nabídka sepisování smluv, zastupování u soudů, vymáhání pohledávek, insolvenčních řízení a řešení dopravních přestupků.

Adresa

Na Příkopě 814
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71346791
DIČ:  CZ8109140908

Výrobky, činnosti

Právní služby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 890 267
WWW: www.ak-bukovsky.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Marek Bukovský

E-mail: bukovsky@ak-bukovsky.cz
Další firmy v oboru

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.

INTER EU, s.r.o.

Nabízíme kompletní zpracování účetnictví pro fyzické osoby, školy, příspěvkové a neziskové organizace. Jsme schopni zajistit daňovou optimalizaci, vedení a inventarizaci majetku i zásob. Zpracujeme externí účetnictví nebo samotné mzdy.

PROVA, s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Nabízíme daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, služby mzdového účetnictví, vypracování účetních závěrek i mimořádných účetních závěrek, kontroly účetnictví, rekonstrukce účetnictví a chybějících účetních podkladů, zpracování a dodání statistických výkazů a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s řešení jakékoliv účetní a daňové situace.