• Detail firmy

Mgr. Lukáš Čermák

Základní popis

Zpívající klavírista Lukáš Čermák nabízí hudební doprovod k akcím jako jsou rauty, oficiální večeře, svatební obřady, ale také například doprovodný program veletržních prezentací.

Adresa

K dubinám 301/15
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67973299
DIČ:  CZ6904190205

Výrobky, činnosti

Klavírista

Hudební doprovod k akcím jako jsou rauty, oficiální večeře, svatební obřady, ale také například doprovodný program veletržních prezentací.

Kontaktní údaje

E-mail: lukas.piano@post.cz
WWW: www.pianolive.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Lukáš Čermák

Mobil: +420 777 276 282
E-mail: lukas.piano@post.cz
Další firmy v oboru

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

Jindřich Varhan

Nabízíme kompletní ozvučení a technické zajištění hudebních a kulturních akcí. Spolupracujeme rovněž na televizních pořadech. Zajišťujeme firemní akce na klíč.

Chadbalon - let balonem

Specializujeme se na lety horkovzdušným balónem. Nabízíme vyhlídkové lety pro jednotlivce, páry nebo skupiny až o 8 osobách. Vyhlídkové lety zajišťujeme horkovzdušnými balóny Chad a Kašpárek po téměř celém území České republiky.