• Detail firmy

Mgr. Lucie Potůčková

Základní popis

Překladatelská činnost odborná - oblast právo, audity, tendry, předpisy EU (překladatelka má právnické vzdělání na právnické fakultě v Brně). Jazyky: AJ-ČJ ČJ-AJ Případně překlad z a do slovenského jazyka. Využití softwaru Trados.

Adresa

Hertvíkovice 104
541 01 Trutnov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76153959

Výrobky, činnosti

Překlady

- oblast právo, audity, tendry, předpisy EU

Kontaktní údaje

E-mail: potok.j@seznam.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Lucie Potůčková - Majitel

Mobil: +420 604 121 424
E-mail: potok.j@seznam.cz
Další firmy v oboru

Ing. Vladimír Kučera - Překladatelství

Specializujeme se na technické překlady z angličtiny, němčiny a francouzštiny do češtiny. Máme odborné znalosti pro překlady textů týkající se NC-techniky, strojírenství a elektrotechniky. Zajistíme překlady textů a publikací z českého jazyka do němčiny a angličtiny. Nabízíme překlady obchodní korespondence. Rychlé jednání, dodání elektronicky.

London Institute Praha, s.r.o.

Věnujeme se výuce cizích jazyků. Nabízíme výuku angličtiny pro firmy, jazykové pobyty v zahraničí, mezinárodní jazykové zkoušky, pomaturitní angličtinu, intenzivní jazykové kurzy apod. Zajišťujeme překlady do cizích jazyků - odborné jazykové překlady, expresní jazykové překlady a vícejazyčné překlady do cizích jazyků.

Bridges, s.r.o.

Zaměřujeme se na výuku angličtiny a ostatních světových jazyků především formou individuálních a firemních kurzů. Zajišťujeme kurzy jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny. Nabízíme individuální přístup a připravíme Vám kurz šitý na míru, tak aby co nejlépe vyhovoval Vašim požadavkům a vedl co nejrychleji k cíli kterého chcete dosáhnout. Nabízíme překlady a tlumočení.