• Detail firmy

Mgr. Karel Malý

Základní popis

Co máme? Bys­tré hlavy, ši­kov­né ruce a za­pá­le­ní. Co ne­má­me? Nudou okou­sa­né nehty. Ne­vá­hej­te nás kon­tak­to­vat! Jsme tu pro Vás. STAR­POINT

Adresa

Mohelno 488
675 75 Mohelno

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87598035

Výrobky, činnosti

tisk vizitek

Kontaktní údaje

E-mail: katka@star-point.cz
WWW: www.star-point.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Pašková - Obchodní reprezentant

Telefon: +420 720 517 677
E-mail: katka@star-point.cz
Další firmy v oboru

METALOPLASTYKA Marian Ostrowski

Naše nabídka je určena pro firmy, instituce, rozpočtových jednotek, korporace, reklamními agenturami a dodavateli. Jsme výrobce s vlastním bohatým strojového parku, máme moderní výrobní zařízení, bohaté zkušenosti a kvalifikované pracovníky, takže můžeme nabídnout širokou škálu produktů a služeb. Vítejte!

NEON Burianová, s.r.o.

Světelná a nesvětelné plastická loga a nápisy prosvětleny LED diodami. Nápisy z neonových trubic. Světelné panely a výstrče prosvětleny LED diodami nebo zářivkami. Dále nápisy z tvrzeného polystyrenu, tisk plakátů, polepy výloh, velkoplošný tisk a polep aut. Vše pro vaši reklamu od návrhu přes výrobu a montáž. Servis po celou dobu životnosti.

JD AGENCY spol. s r.o. - výroba reklamy

Naše společnost působí na brněnském trhu reklamy již 20 let. Specializujeme se na polepy vozidel, výloh, budov. Věnujeme se velkoplošnému tisku, výrobě bannerů, světelných panelů, reklamních poutačů atd. Nabízíme grafické návrhy billboardů, vizitek, logotypů či corporate designu. Provádíme gravírování do různých materiálů, vyrábíme raznice. Kompletní činnost naleznete na našich webových stránkách.