• Detail firmy

Mgr. Kamil Vondrouš

Základní popis

Nabízím odbornou pomoc při zvládání náročných životních situací. Specializuji se na individuální a skupinovou psychoterapii a poradenství.

Adresa

Vsetínská 292/11
155 21 Praha 5 - Zličín

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68973977
DIČ:  CZ7406292971
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Psychoterapie v Praze

Nabízím pomoc při zvládání obtížných životních situací. Mohu vám pomoci s těmito obtížemi: manželské, partnerské, pracovní a jiné mezilidské vztahy, úzkosti, deprese, pocity prázdnoty, strach, fobie, stres, hledání smyslu a řada dalších.

Kontaktní údaje

E-mail: kamil.vondrous@gmail.com
WWW: www.terapievpraze.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Kamil Vondrouš - Majitel

Mobil: +420 605 701 861
E-mail: kamil.vondrous@gmail.com
Další firmy v oboru

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Nabízíme komplexní služby hygienické a klinické laboratoře se sídlem v Ostravě. Provádíme analýzy vody, zeminy, kalů, ovzduší, potravin, medicinálních plynů, kosmetických výrobků, zdravotnických prostředků, sterilizátorů apod. V našich klinických laboratořích zajišťujeme diagnostiku bakteriálních, virových, parazitárních nákaz, mikrobiální vakcíny i diagnostiku tuberkulózy.