• Detail firmy

Mgr. Jitka Zelená

Základní popis

Prodej florbalového vybavení značek Salming, FatPipe, X3M, Exel, Wooloc, OXDOG a další. Florbalové hole, doplňky. Pro hráče všech kategorií.

Adresa

Nová 1876
547 01 Náchod

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02025043

Výrobky, činnosti

Florbalové vybavení

Kontaktní údaje

E-mail: info@oneflorbal.com
WWW: www.oneflorbal.com

Kontaktní osoba

Tomáš Třešňák

Mobil: +420 606 709 215
E-mail: info@oneflorbal.com

Mgr. Jitka Zelená - Majitel

Další firmy v oboru

PLACHTÁRNA

Plachtárna - zakázková výroba: přístřešky ke karavanům, plachta na bazén, loď, přívěsný vozík, box pro koně, stanová předsíň, sluneční střecha, závěs, stany (také opravy), krycí plachty, atypický stan.

DELANA výrobní družstvo

Vyrábíme a prodáváme prádelní šňůry, roletové a zednické šňůrky, provazy, lana a šňůrky, motouzy POP a sisálové, bavlněná a jutová švihadla a další provaznické výrobky. Naše výrobky jsou z kvalitního materiálu a podléhají poctivé výrobě. Zvolte českou výrobní společnost a určitě budete spokojeni.

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.