• Detail firmy

Mgr. Jaroslav Havelka

Základní popis

Nabízíme komplexní bezpečnostní a úklidové služby. Projekce, montáž, servis elektronické zabezpečovací signalizace, bezpečnostní poradenství.

Adresa

Rýmařovská 1025
463 11 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86843800
DIČ:  CZ510703335

Výrobky, činnosti

Bezpečností a úklidové služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 100 391
E-mail: bedes@email.cz
WWW: www.bedes.eu

Kontaktní osoba

Mgr. Jaroslav Havelka - Majitel

Mobil: +420 602 970 948
Další firmy v oboru

SUNIX SAFE TECHNOLOGIES s.r.o.

Zajišťujeme fyzickou ostrahu osob a majetku, instalace elektronických zabezpečovacích systémů a vývoj vlastních softwarových aplikací. Nabízíme pult centralizované ochrany, bezpečnostní kamerové systémy, výjezdovou skupinu, osobní strážce, virtuální vrátnice, systémy obchůzkové kontroly i perimetrické systémy. Poskytujeme recepční služby, domovnické služby i projektování bezpečnostních systémů.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

Květoslava Podhajská

Nabízíme vyklízení a úklid bytových i nebytových prostor, likvidaci pozůstalostí, vyklízení půd, komor, sklepů, skladů, chat, chalup. Zajišťujeme stěhování rodinných domů, bytů nebo komerčních objektů. Zabýváme se vedením účetnictví.