• Detail firmy

Mgr. Jarmila Trojanová

Základní popis

Poskytujeme konzultace pro firmy i jednotlivce. Nabízíme služby v oblasti osobní image, vystupování a chování ve společnosti.

Adresa

Pod hájem 1802/4
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13821474
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poskytujeme konzultace pro firmy i jednotlivce

Nabízíme služby v oblasti osobní image, vystupování a chování ve společnosti.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 224 540
E-mail: info@jarmilatrojanova.cz
WWW: www.jarmilatrojanova.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Jarmila Trojanová - Majitel

Další firmy v oboru

Pellar Ruben

Poskytujeme služby v oblasti překladů a tlumočení. Zabýváme se nizozemštinou, němčinou, romštinou, angličtinou a francouzštinou. Provádíme překlady odborných textů, soudní ověření, konsekutivní i simultánní tlumočení.

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.

Doc. Ing. Miroslav Hájek, Ph.D.

Zajišťujeme zavádění nákladového účetnictví materiálových toků dle platných norem. Zpracování finanční analýzy Vaší společnosti. Zpracováváme nefinanční část výročních zpráv dle příslušných norem. Zpracováváme environmentální manažerské účetnictví, nebo účetnictví udržitelného rozvoje. Navrhujeme a zpracováváme propagaci firem v oblasti udržitelného rozvoje. Nabízíme vhodné veřejné podpory.