• Detail firmy

Mgr. Jana Grmelová

Základní popis

Specializujeme se na prodej akrylových, olejových, temperové a akvarelové barvy. Nabízíme papíry, psací potřeby, štětce, kreslící potřeby a uhly.

Adresa

Herčíkova 2492/4
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14517337

Výrobky, činnosti

Prodej uměleckých potřeb

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 934 807
Mobil: +420 605 352 020
E-mail: janagrmelova@seznam.cz
WWW: www.artshop-kounicova.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Jana Grmelová - Majitel

Další firmy v oboru

Autolaky Hrubý s.r.o.

Důležité upozornění! Od 16.3.2015 jsem na nové adrese: Zvěřinova 13, Brno 618 00. Zabýváme se prodejem autolaků značky MOBIHEL, STANDOX a průmyslových barev CHROMIND, MULTIMIX, SELEMIX. Dále nabízíme tmely, plniče, brusivo, UBS materiály, příslušenství pro autolakýrníky, stříkací pistole. Nabízíme míchání a plnění sprejů na počkání.

DOLEŽAL - družstvo - autolaky

Zabýváme se prodejem průmyslových laků a příslušenství pro lakýrníky. Nabízíme, autolaky, motolaky, tmely, matovací přísady, brusné a matovací pasty, leštěnky, vosky, technické spreje, ochranné nástřiky ve spreji, ochranné overaly a masky pro lakýrníky, mycí pasty na ruce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž míchání autolaků a plnění sprejů odstínem barvy Vašeho auta.

KORAL ITALY, s.r.o.

Společnost dodává laky - barvy pro automobily, lakovací a sušící kabiny, boxy pro průmysl i autolakovny. Nabízíme tónování barev a autolaků. Zajišťujeme také prodej stříkací techniky, švýcarského brusivo SIA, lakovacích kabin FAM IPERTECH a polyvalentní míchací systém pro míchání. Více informací na našich webových stránkách nebo přímo v naší prodejně.