• Detail firmy

Mgr. Jana Dyršmídová

Základní popis

Hotel se nachází v blízkosti Kongresového centra Praha, 2 stanice metra do centra. K dispozici je 29 prostorných a luxusně vybavených pokojů a apartmánů. Parkování na dvoře. K hotelu patří lobby bar a restaurace s mezinárodní kuchyní.

Adresa

Dykova 50/20
100 00 Praha 10 - Vinohrady

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16499662

Výrobky, činnosti

Hotely a ubytovací služby

Kontaktní údaje

E-mail: amadeus@dhotels.cz

Kontaktní osoba

Jana Dyršmídová - Jednatel

Telefon: 222 511 777
E-mail: amadeus@dhotels.cz
WWW: www.dhotels.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

KRC People, s.r.o.

Zabýváme se personálním poradenstvím a máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání firem. Našim klientům nabízíme komplexní servis v oblasti lidských zdrojů. Provádíme osobnostní testování Uchazečů o pracovní pozice i stávajících zaměstnanců.

Autoškola Soví hrad s.r.o.

Naše rodinná autoškola v Sobíně, s platnou licencí MHMP, nabízí skupinové i individuální školení řidičů - referentů a školení první pomoci. Dále zajišťujeme výuku a výcvik skupin B a kondiční jízdy sk. A, B. Poskytujeme poradenství v oblasti silničního zákona. Více informací naleznete na našich webových stránkách, včetně provozní doby a ceníku.