• Detail firmy

Mgr.Jan Žiačik

Základní popis

Zednické práce - kompletně,včetně staveb RD na klíč s vyřízením stavebního povolení a dalších potřebných adm.úkonů. Příprava ploch pro lité terazzo, schody, plochy a parapetní desky.Terazzo s logem firmy, případně mozaika.

Adresa

Galandova 1237
163 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47586583

Výrobky, činnosti

lité terazzo

Kontaktní údaje

E-mail: Mgr.JanZiacik@seznam.cz
WWW: www.terazzo-Ziacik.com

Kontaktní osoba

Mgr. Jan Žiačik

Telefon: 606 902 449
E-mail: Mgr.JanZiacik@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.

AZ GLASS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci skleněných stavebních prvků. Dodáváme skleněné příčky, prosklené příčky, skleněné dveře, posuvné celoskleněné dveře, skleněné zábradlí, skleněné podlahy, skleněné zimní zahrady, skleněné markýzy, pochozí skla, prosklené fasády, skleněné obklady do kuchyně, skleněné světlíky a mnoho dalšího.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.