• Detail firmy

Mgr. Jan Vacl

Základní popis

Služby a výroba konvenční soustružení,konvenční frézování,CNC soustružení,CNC frézování,CNC gravírování,poradenství a technické řešení,prototypování.

Adresa

Viniční 1508/56
615 00 Brno - Židenice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03506649
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby a výroba

konvenční soustružení, konvenční frézování, CNC soustružení, CNC frézování, CNC gravírování, poradenství a technické řešení, prototypování.

Kontaktní údaje

WWW: www.individualcz.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Jan Vacl - Majitel

Mobil: +420 608 729 192
E-mail: jan@individualcz.cz

Petr Janeček

Mobil: +420 725 753 751
Další firmy v oboru

Jaroslav Rudolecký - tvarové broušení

Zabýváme se malosériovým a zakázkovým broušením materiálu klasickými technologiemi. Zajišťujeme broušení na plocho, tvarové broušení, broušení za sucha i za mokra a také kovovýrobu.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

LTU servis s.r.o.

Hlavní produkt naší společnosti je kovovýroba, svařování, obrábění, pálení výpalků, dělení hutního materiálu. Vyrábíme ocelové svařence do 10 tun.