• Detail firmy

Mgr. Jan Mentl

Základní popis

Stavba, opravy a čistění kachlových kamen a sporáků, stavba pecí na chleba a pizzu, stavba sálavých krbů. Prodej štípaného palivového dřeva.

Adresa

Radimovice 1
330 35 Radimovice

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48369250
Rok založení:  1993

Výrobky, činnosti

Stavba, opravy a čistění kachlových kamen a sporáků, stavba pecí na chleba a pizzu, stavba sálavých krbů. Prodej štípaného palivového dřeva.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 308 080
E-mail: kamna-mentl@seznam.cz
WWW: www.kamnarstvi-mentl.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Jan Mentl - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o.

Vyrábíme kompletní komínové systémy a kouřovody k odvodu spalin od spotřebičů. Zajišťujeme frézování komínů a vložkování komínů. Mimo to realizujeme výrobu garážových vrat, plastových a hliníkových oken a dveří a dodáváme také bohaté příslušenství. Provozujeme vzorkovou prodejnu v Klatovech.

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.