• Detail firmy

Mgr. Iva Říhová, advokátka

Základní popis

Poskytujeme kvalitní právní služby v oborech občanského, rodinného, pracovního, obchodního a správního práva.

Adresa

Zahradnická 223/6
603 00 Staré Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73628565
  • Služby

Výrobky, činnosti

Advokátní kancelář

Poskytujeme právní služby v oborech občanského, rodinného, pracovního, obchodního a správního práva, v převodu nemovitostí či pomoc při řešení exekucí. Máme zkušenosti v oblasti mezinárodních rozvodů, svěření dětí do péče či majetkových vypořádání.

Kontaktní údaje

Telefon: 775 128 527
E-mail: ak@advokat-rihova.com
WWW: www.advokat-rihova.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Iva Říhová - Majitel

Další firmy v oboru

K auditing, s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové agendy. Zaměřujeme se na zpracování mzdové agendy, externí daňové poradenství, auditorské služby i účetní audity společnosti. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.

IC&P Brno spol. s r.o.

Naše firma zajišťuje pro klienty veškeré služby, týkající se poradenství při zavádění, dokumentování, fungování a neustálém zlepšování systému managementu kvality podle norem řady ISO 9001, ISO 14001, ISO 13485 a OHSAS 18001. Pořádáme školení a cykly seminářů jako podporu při zavádění a údržbě systému kvality podle norem ISO. Specializujeme se na poradenství pro malé a střední firmy.