• Detail firmy

Mgr. Iva Hinková

Základní popis

Psychologická poradna, individuální a párová psychoterapie. Pomoc psychologa v problémech všedního dne i při závažných psychických i somatických obtížích. Klinická psycholožka s atestací a zkouškou z funkční specializace pro obor psychoterapie.

Adresa

Šmejkalova 1216/3
616 00 Brno - Žabovřesky

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68069391

Výrobky, činnosti

Psycholog, psychoterapie Brno - Mgr. Iva Hinková

individuální, párová a rodinná psychoterapie a poradenství, práce metodami psychologického koučinku

Kontaktní osoba

Mgr. Iva Hinková - Majitel

Mobil: +420 605 978 616
E-mail: psychoterapie@psychologicka-poradna.cz
Další firmy v oboru

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.

INCA CZ , s.r.o.

Jsme účetní, daňová a poradenská firma působící na trhu od roku 1990. Mezi naše klienty se řadí různorodé ekonomické subjekty, co do velikosti, potřeb i předmětu podnikání. Patří mezi ně i velké nadnárodní koncerny, často kotované na světových burzách. To vyžaduje naprostou profesionalitu a spolehlivost, kterou můžeme nabídnout i Vám. Běžně komunikujeme v anglickém či německém jazyce.

IC&P Brno spol. s r.o.

Naše firma zajišťuje pro klienty veškeré služby, týkající se poradenství při zavádění, dokumentování, fungování a neustálém zlepšování systému managementu kvality podle norem řady ISO 9001, ISO 14001, ISO 13485 a OHSAS 18001. Pořádáme školení a cykly seminářů jako podporu při zavádění a údržbě systému kvality podle norem ISO. Specializujeme se na poradenství pro malé a střední firmy.