• Detail firmy

Mgr. Irena Křeménková

Základní popis

Nabízím speciální Energetické masáže rozehřívající celé tělo, čímž se odplavují toxické látky z organismu (masáž je možno aplikovat kdekoliv na těle).

Adresa

Náchodská 356
541 03 Poříčí

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61748731

Výrobky, činnosti

Masáže speciální - Energetické, Detoxikační masáž

Energetické-nabíjí, aktivují, ale i uvolňují, působí proti stresu a při nespavosti. Detoxikační - očisťují tělo od toxických látek, ozdravují organismus. Spirit masáž - jsou použity unikátní oleje dle starých keltkých receptur, působí do hloubky.

Kontaktní údaje

E-mail: Irenka.G@seznam.cz
WWW: alphamasaze.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Irena Křeménková - Majitel

Mobil: +420 604 579 266
E-mail: Irenka.G@seznam.cz
Další firmy v oboru

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

Zabýváme se dovozem a distribucí přírodních produktů. Nabízíme produkty pro podporu tělesné, psychické a energetické rovnováhy. V naší nabídce naleznete přírodní detoxikační kúry, magnesium v prášku, zelené potraviny v prášku, medicinální houby, ájurvédské ovocné plody, nepražené kakaové boby, směs semen na klíčení, peruánské byliny a superpotraviny, himalájská sůl, přírodní léčivé emulze apod.

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.