• Detail firmy

Mgr. Irena Houdková

Základní popis

Jazyková škola Houdek, překladatelský a tlumočnický servis nabízí rychlé a kvalitní překlady z/do řady světových jazyků. Zajišťujeme též soudně ověřené překlady(s kulatým razítkem). Pořádáme také jazykové kurzy pro každého.

Adresa

Švestková 2829/9
400 11 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86851021
DIČ:  CZ8261040249
  • Služby

Výrobky, činnosti

Jazyková škola - HOUDEK

- překladatelský a tlumočnický servis nabízí rychlé a kvalitní překlady z/do řady světových jazyků. Dále pořádá jazykové kurzy.

Kontaktní údaje

E-mail: ihoudkova@email.cz
WWW: www.jazykovaskola-houdek.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Irena Houdková - Jednatel

Mobil: +420 723 134 230
E-mail: ihoudkova@email.cz
Další firmy v oboru

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.

Igor Vyznal

Provozuji svářečskou školu a zajišťuji prodej svářecích strojů Omicron, kterými je vybavena i naše svařovna. Výuce svařování se věnuji již od roku 2000. Nabízím základní kurzy svařování, zaškolení a přezkoušení svářečů, svářečské zkoušky i rekvalifikační kurzy. Veškeré kurzy, školení a zkoušky jsou v souladu s evropskými normami. Nabídku kurzů a ceník naleznete na webových stránkách firmy.