• Detail firmy

Mgr. Ing. Tomáš Gardiančík

Základní popis

Jsme přímými poskytovateli nebankovních půjček a úvěrů zajištěných nemovitostí. Našimi klienty jsou nejen soukromé osoby, ale také podnikatelé.

Adresa

Šilheřovická 558/36
725 29 Ostrava - Petřkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61966878
DIČ:  CZ7512265420

Výrobky, činnosti

Nebankovní půjčky a úvěry na cokoli

Poskytujeme půjčky až do výše 1.000.000 Kč se splatností až na 15 let. Tyto finanční prostředky nejsou účelově vázány a jejich využití se odvíjí od potřeb klientů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@pujcky-reality.cz
WWW: www.pujcky-reality.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Ing. Tomáš Gardiančík - Majitel

Mobil: +420 602 712 525
E-mail: gardiancik@pujcky-reality.cz
Další firmy v oboru

D.I.S.-FIN s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti vytěžování a realizace informací, sloužících k zajištění bezpečnosti - ochraně informací, majetku a osob. Zajišťujeme vymáhání pohledávek, odkup pohledávek, zajištění majetku, prověření osob a vyhledávání osob.

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.