• Detail firmy

Mgr. Helena Rendlová

Základní popis

Poskytujeme celou škálu svítidel. Jsme schopni pomoci s výběrem vhodného osvětlení klientům, kteří si zařizují vlastní bydlení ale i firmám, hotelům a restauracím

Adresa

Masarykovo Nábreží 10
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13725505
DIČ:  CZ6058181030
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Svítidla

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 911 876
Fax: +420 224 917 860
E-mail: rendl@lightstudio.cz
WWW: www.lightstudio.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Helena Rendlová - Jednatel

Mobil: +420 242 446 142
Další firmy v oboru

Tomáš Bernard

Provozujeme specializovanou prodejnu elektro. Náš sortiment zahrnuje LED žárovky, elektrokola, RC modely. Dodáváme záložní zdroje pro oběhová čerpadla kotlů. Zabýváme se repasemi a testováním baterií, jejich opravami a formátováním. Zajišťujeme zazimování a repase batérií elektrokol a golfových vozíků. Kompletní nabídku zboží a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

NOVA LIGHTING s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme profesionální osvětlovací techniku pro divadla, televizní studia či hudební kluby a další stacionární i mobilní systémy scénického a efektového osvětlení. Zajišťujeme rovněž servis osvětlovací techniky, slaboproudé a silnoproudé rozvody, rekonstrukce a vybavení rozvoden. Katalog produktů a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

ASTRA Lighting s.r.o.

Nabízíme svítidla a osvětlovací systémy pro interiéry a exteriéry. Realizujeme projekty osvětlení, poskytujeme světelně technické výpočty, zpracujeme návrhy řídicího systému osvětlení, vizualizaci osvětlovaných prostorů či měření umělého osvětlení.