• Detail firmy

Mgr. Helena Bezděková

Základní popis

Psychoterapie, psychologie a koučování, terapie tancem a pohybem. Psychologická poradna, Gestalt terapie, arteterapie a práce s tělem. Také individuální koučování; life, business a psychologický koučink a kurzy taneční a pohybové terapie.

Adresa

Břetislavova 15
181 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74295209

Výrobky, činnosti

Psychoterapie, psychologie a koučování

Psychologická poradna, Gestalt terapie, arteterapie a práce s tělem. Také individuální koučování; life, business a psychologický koučink.

Kontaktní údaje

E-mail: helenabezdekova@gmail.com
WWW: www.helenabezdekova.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Helena Bezděková - Majitel

Telefon: +420 604 965 493
E-mail: helenabezdekova@gmail.com
Další firmy v oboru

FIDOS KONTAKT s.r.o.

Nabídka personálních a mzdových auditů pro firmy. Provádění outsourcingu mezd. Pořádání odborných seminářů v dané oblasti.

diving4luck - Pavel Krs

Zabýváme se prodejem potápěčského vybavení a provozujeme potápěčskou školu. Další naší činností je práce pod vodou, především vyhledání a vylovení předmětů z vody, z hloubky až do 20 m a 10 kg váhy předmětu. Provádíme rovněž kontrolu trupu lodi, příp. nafocení závad. Ostatní služby po individuální dohodě.

Agentura PŘEKLADY A TLUMOČENÍ s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti tlumočení a překladů do všech světových jazyků. Zajišťujeme korektury překladů, úřední překlady, překlady titulků, konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení nebo i tlumočení telefonického rozhovoru.