• Detail firmy

Mgr.Helena Bergerová

Základní popis

Nabízím kvalifikované překlady a tlumočení simultánní i konsekutivní z a do angličtiny. Zjišťuji výuku angličtiny pro jednotlivce a skupiny.

Adresa

Újezd u Plánice 1
339 01 Klatovy

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42799775

Výrobky, činnosti

Překlady, tlumočení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 721 463 198
E-mail: statekujezd@gmail.com
WWW: www.hbpreklady.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Helena Bergerová - Majitel

Mobil: +420 721 463 198
Další firmy v oboru

Jazyková škola ETC

Jsme jazyková škola v Praze, která vznikla v roce 1990 a nabízí jazykové kurzy všem, kteří chtějí zlepšit svůj cizí jazyk či zdokonalit a oživit své stávající znalosti. Nabízíme individuální a podnikové kurzy. Připravíme Vás pro státní i mezinárodní uznávané zkoušky. Nabízíme Vám i kurzy v zahraničí a tak Vám zajistíme se naučit cizí jazyk přímo v dané zemi. Překlady i soudně ověřené .

Mgr. Šárka Valverde

Poskytuji služby v oblasti výuky, překladů a tlumočení španělštiny. Nabízím překlady odborných i uměleckých textů, titulkování filmů apod. Pracovala jsem pro Hrad, Senát a Poslaneckou sněmovnu, různá ministerstva, Českou televizi, Filmový festival, pro řadu velvyslanectví španělsky mluvících zemí, ale i pro různé firmy a soukromé osoby. Účastním se rovněž mnoha festivalů a sympózií.

Hana Rybová

Naše jazyková agentura se zaměřuje na výuku francouzského jazyka všech úrovní. Organizujeme kurzy obecné francouzštiny pro veřejnost a firmy. Zajišťujeme překladatelské a tlumočnické služby.