• Detail firmy

Mgr. Eva Pavlištíková

Základní popis

Zámečnická firma, která se specializuje na výrobu náhradních nádob ke kombinovanému ohřívači vody (bojleru) Drobné zámečnické práce.

Adresa

Starojická Lhota 112
741 01 Starojická Lhota

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73754480
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Bojlery

Zámečnická firma, která se specializuje na výrobu náhradních nádob ke kombinovanému ohřívači vody (bojleru). Drobné zámečnické práce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 705 352
Fax: +420 556 701 497

Kontaktní osoba

Mgr. Eva Pavlištíková - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zdeněk Latka

Činnost firmy je zaměřena na komplexní služby v oblasti voda-plyn-topení. Naší instalatéři, plynaři a topenáři jsou pravidelně školeni a na veškeré práce, které provádějí, mají příslušná osvědčení. K práci používáme kvalitní atestovaný materiál se zárukou 24 měsíců, na práci poskytujeme záruku 60 měsíců. Soustředíme se především na akce menšího a středního charakteru v celém Ostravském regionu.

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.

ALPEX servis, a.s.

Naše společnost zajišťuje velkoobchodní prodej topenářských náhradních dílů. Dodáváme náhradní díly ke sporákům, kotlům a ohřívačům, litinové rošty a pláty, čistící kartáče, hořáky atd. Nabízíme rovněž detekční a měřící přístroje pro servisní techniky. Distribuujeme výrobky firmy Siemens. Servisní zastoupení výrobců a kompletní sortiment naleznete na naších webových stránkách.